Beykoz Oto Ekspertiz

Beykoz Oto Ekspertiz

İkinci el araç alırken en çok dikkat edilmesi gereken konular, aracın boyalı olup olmadığı, motor kontrolü ve değişen parçasının bulunup bulunmadığıdır. İstanbul ilinde araç satın almak isteyen tüm kişilere Beykoz oto ekspertiz firması olarak hizmet vermekteyiz. Firmamızda tüm araç modelleri üzerine hizmet vermekteyiz. Satın almak istediğiniz araçların iç ve dış aksanları, fren ve öntakım kontrolleri, değişen parçaları, yol tutuşu, motor ve mekanik konular üzerine tespitlerimizle net ve doğru işler çıkartmaktayız.

Aracın Genel Durumu

Slider

Firmamız araç ekspertiz konusunda kaliteli ve güvenilir bir firmadır. Araç muayene ve kontrollerinde teknolojik cihazlar kullanmakta olan firmamız, ekspertiz hizmeti alan müşterilerine aracın muayenesinin yapıldığına dair ekspertiz raporunu yazılı ve imzalı olarak vermektedir. Firmamızda kaliteli ve detaylı araç test cihazları kullanılmakta ve araç muayene bilgileri tam ve net olarak verilmektedir. Satın almak istediğiniz ikinci el araçlarla ilgili, aklınıza takılan tüm soruların cevabını firma yetkililerimizden alabilirsiniz.

Kısa Sürede Net Sonuçlar

Firmamız ekspertiz konusunda tecrübeli ve kaliteli bir personel yapısına sahiptir. Hızlı işler çıkaran firmamız, doğru sonuçlar almanızı sağlamaktadır. Satın almak istediğiniz araçların, boya ve kaporta kontrolleri, motor performansı (dyno) ölçümü, araç iç ve dış plastiklerinin kontrolü, fren kontrolü, ön takım kontrolü ve yol sürüş testleri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız araç ekspertiz hizmetlerinde net ve hızlı çalışma sağlamaktadır. Beykoz ilçesinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile beğenilen ve tercih edilen bir ekspertiz firmasıyız. Araçlarınızın değişen parçaları, motor ve aksanı, yol tutuş ve sürüş şekli, motor kontrolleri ve fren kontrollerini en uygun fiyatlarla yapan firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kaliteli hizmet yapımız ile tanışmak için ekspertiz firmamızdan hizmet alınız.

Beykoz Araç Ekspertiz

İkinci el olan araçları son teknoloji ile donanmış cihaz, robot ve ekipmanlarla chek- up yapan Beykoz araç ekspertiz firmamızla İstanbul Beykoz’ da hizmet veriyoruz. İkinci el araçtaki geçmiş kazaları ve mevcut arızaları tespit edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenliyoruz. Kurumsal olan firmamız profesyonel olarak çalışmanın yanında bağımsız ve tarafsız oto ekspertiz hizmeti sunuyor. Firmamızın diğer firmalarla, galeri ve araç markaları ile sözleşmesi yoktur, tam bağımsız olarak çalışıyoruz. Yerli ve ithal bir çok aracın alım – satım öncesinde ekspertizini hızlı ve güvenilir bir şekilde yapıp raporlandırıyoruz. Tüm cihazlarımız ve ekipmanlarımız İSO ve CE belgelidir. Tamamı eğitimli ve alanında uzman sertifikalı çalışan teknisyenlerimiz ile hatasız ve eksiksiz ekspertiz yapıyoruz.

Prensip olarak ikinci el araç alacak olan kişiye de satacak olan kişiye de aynı mesafede ve tarafsız hizmet veriyoruz. Tek amacımız ikinci el oto ekspertizini eksiksiz olarak yapmaktır. Araç alım, satımında aracı olmadığımız gibi tamir işlerine de karışmıyoruz, biz sadece tespit yapıyoruz. İkinci el aracın 501 ayrı yerinde testler yapıyor ve muayene ediyoruz. Elde ettiğimiz sonuçları profesyonel ustalarımız, olması gereken kriterlere göre yorumluyor ve raporluyor. Detaylı oto ekspertiz raporlarını bilgisayar ortamında hazırlıyor ve çıktısını firmamıza ait damga ile damgalayıp tarafınıza teslim ediyoruz. Kısa sürede ve eksiksiz yaptığımız oto ekspertiz hizmeti ile zamanınızdan çalmadan ekonomik bir hizmet veriyoruz.

Test Ve Muayenelerimiz

İkinci el aracın iç ekspertizi, dış ekspertizi, motor incelemesi, kaporta boya kontrolü, dosya soruşturması, pelt kaydı sorgulaması, tramer kaydı kontrolü, fren sistemi, elektrik bağlantıları, airbag kontrolü, klima sistemi, kilit sistemi, döşemeler, tekerleklerin yıpranma oranları, jant kontrolleri, bagaj incelemesi, far ve aydınlatma sistemleri, oto beyin incelemesi gibi daha bir çok sistem ve aksamı ayrıntılı bir şekilde inceliyoruz. Aracı kendimiz alır gibi titizlikle test edip herkes tarafından anlaşılabilecek bir rapor ile raporlandırıyoruz.